Кошик
211 відгуків
Київ, Україна
+380 (93) 527-41-79
Instagram: ankh.in.ua

Sacred Sites Oracle Cards/ Оракул Священних Місць

  • Під замовлення
clockВідправка з 05 липня 2023

1 350 грн

+380 (93) 527-41-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Sacred Sites Oracle Cards/ Оракул Священних Місць
Sacred Sites Oracle Cards/ Оракул Священних Місць
1 350 грн
Під замовлення
Купити
+380 (93) 527-41-79
Опис
Інформація для замовлення

100 % Оригінал!!!

Цей унікальний оракул, прекрасно ілюстрований Юрієм Лейчем, що включає 52 священних місця з усього світу, дасть вам змогу працювати зі священними енергіями землі та охопить три виміри вашого життя: минуле, сьогодення і майбутнє.

Ви коли-небудь відчували потяг відвідати певні священні місця? Вас особливо зворушують фотографії деяких духовних місць? Ця нова колода Барбари Мейклджон-Фрі пов'язує вас з енергією 52 найсвященніших місць у світі, унікальним чином охоплюючи кожною картою ваше минуле, ваше сьогодення і ваше майбутнє. Кожну карту забезпечено прекрасною ілюстрацією Юрія Лейча, а місця простягаються від Колеса Медицини Біг Горн і Гори Дияволів у США до Гізи в Єгипті та Die Externsteine у Німеччині, Ньюгранжа в Ірландії та Стоунхенджа в Англії. До карт додається корисний путівник, у якому є вступ, що пояснює особистий досвід Барбари зі взаємодії зі священними місцями і те, як енергія цих місць допоможе вам зцілити своє минуле, зрозуміти своє сьогодення і сформувати своє майбутнє.
У ньому також пояснюється значення чотирьох напрямків (північ, схід, південь і захід) і трьох світів (нижній, середній і верхній), а також процес інтерпретації (читання однієї карти). Також у книжці подано докладний профіль кожної карти з енергетичним фокусом, у якому стисло викладено суть карти, містичний символ для розшифровки та інформацію про Нижній світ (ваше минуле), Середній світ (ваше теперішнє) та Верхній світ (ваше майбутнє або потенціал). Профіль кожної карти також включає медитацію, вправу або церемонію, за допомогою яких ви зможете безпосередньо долучитися до священної сили цього місця. Ця колода має широку привабливість, що виходить далеко за рамки традиційних карт Таро та інших ворожінь. Вона зачіпає нашу цікавість до всього священного і містичного, до подорожей і внутрішніх мандрів, а також до зв'язку з нашими предками.

Склад: 53 карти + книга
Мова: англійська
Розмір карт: 
Розмір упаковки: 12.5 x 4.2 x 17.7 см
Виробник: Watkins Publishing
ISBN-13: 9781780288420

  • Ціна: 1 350 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner