Кошик
195 відгуків
Київ, Україна
+380935274179
+380 (93) 527-41-79
Instagram: ankh.in.ua

Jungian Tarot/ Юнгианское Таро (Таро Юнга)

  • Під замовлення, 28 днів

1 300 грн

+380 (93) 527-41-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Jungian Tarot/ Юнгианское Таро (Таро Юнга)
Jungian Tarot/ Юнгианское Таро (Таро Юнга)
1 300 грн
Під замовлення, 28 днів
Купити
+380 (93) 527-41-79
Опис
Інформація для замовлення

100 % Оригінал!!!

Таро Юнга були написані Робертом Ван в 1988 році. Ця колода досліджує зв'язок між архетипами Таро і психологією Юнга, додавши кілька нових інтерпретацій.
На картах ви не побачите знайомі назви — вони відсутні, так само як і числові позначення. Це надає свободу в тлумаченні карти і не нав'язує шаблонні уявлення, що дуже цінно при медитації. Ця особливість так само допомагає успішно використовувати карти для лікування в руслі теорії Юнга .Що стосується медитацій, то тут ви знайдете безцінні зображення мандали-це магічний круг , який використовували в якості допомоги для споглядання на Сході. Таро Юнга є дуже гнучким пристроєм, який можна використовувати з будь-якою системою.

На кожній карті ,трохи змінені, але цілком зрозумілі астрологічні символи планет і знаки зодіаку. Молодшим Арканам присвоєно кардинальний знак: жезли відповідають Овну, чашки Раку, мечі Терезам і пентаграми Козерогові.

Цікаву суміш Юнга і Каббалістичних понять являє ця колода, особливо в Малих Арканах. Малі Аркани мають логічну структуру, яка присвоює кожній карті відповідні масть і число. Кожна масть відповідає одному з чотирьох Каббалістичних світів Ацилут, Брия, Йецира і Асія. Тому кожна карта масті представляє певний колір кабалістичної системи, взятих з 40 атрибутів кольору , розроблений Ордена Золотої Зорі. Наприклад, десять з пентаграми буде означати Малкут в Асія і зображується як чорна сфера.
Юнгинианские архітипи розкривають нам Палацові карти: король, королева, лицар і паж перед нами постають в образі батька, матері, сина і дочки.

Таке поєднання кабалістичної, астрологічної та Юнга систем дали в результаті інноваційний та цікавий підхід. Дуже корисно прочитати книгу, в якій ви знайдете дещо відмінні тлумачення карт від звичний, але все дуже логічно і має під собою обґрунтування астрологічне і кабалістичне. Наприклад, трійка Мечів раніше вважалася картою болю і скорботи. Але, так як Нептун на Вагах, позитивні в будинку Венери, вона стає картою мистецтва, поезії, витонченості.

Склад: 78 карт + інструкція
Мова: англійська
Розмір карток: 7.3 х 10.9 см
Розмір упаковки: 8.6 x 3 x 12.2 см
Виробник: U. S. Games Systems
ISBN-13: 9781572819061

  • Ціна: 1 300 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner